Milvoki nadigrao Portland, Jović solidan u porazu Majamija od Minesote

Tim Milvokija je slavio pobedu na svom terenu najviše zahvaljuhući novoj sjajnoj igri grčkog internacionalca Janisa Adetokunba koji je sa 37 postignutih poena uz sedam skokova i šest asistencija bio i najefikasniji igrač meča.

Domaćini su do 12. pobede u sezoni praktično došli u finišu treće četvrtine kada su došli do dvocifrene prednosti joku su potom održali do kraja meča.

U gostujućem timu najefikasniji je bio Anferni Simons, koji je postigao 29 poena uz četiri skoka i pet asistencia, ali to nije Portland sačuvalo od trećeg poraza u nizu.

Na gostovanju je i Majami poražen od Minesote sa 101:105, apobednički tim je predvodio Karl Entoni Tauns sa 25 poena.

Srpski internacionalac Nikola Jović je u igri proveo 23 minuta i postigao četiri poiena uz pet skokova i tri asistencije.