Savršen povratak Generala kući: Gol i asistencija kapitena Lakazeta u pobedi Liona nad Ajačiom na otvaranju sezone u Ligi 1 (VIDEO/FOTO)

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Kapiten crveno-plavih prvo u 12. minutu bio asistent Teteu, a samo deset minuta kasnije pogodio je sa penala.

Aleksandar Lakazet

Crveno-plavi pobedili su sa 2:1, a heroj pobede bio je povratnik i novi-stari kapiten Aleksandar Lakazet (31).

Podsetimo, popularni Laka ili General rođen je u ovom gradu, u omladinskoj školi bio je od 2003. do 2011. godine, ali je leta 2010. promovisan u seniore.

Za sedam godina i do odlaska u Arsenal postigao je 129 golova na 275 utakmica.

Iskusni francuski napadač prvo je u 12. minutu bio asistent Teteu, a samo deset minuta kasnije pogodio je sa penala.

Problem za domaćina bio je direktan crveni karton za golmana Entonija Lopesa u 27. minutu kada je napravio faul kao poslednji igrač odbrane.

Gosti su do počasnog slavlja stigli sa bele tačke preko Tomasa Manjanija u 31. minutu.