Фудбалери Партизана отпутовали у Словенију, Илић повео 26 играча


Након што су се недавно окупили и на теренима Спортског центра „Телеоптик“ у Земуну започели припреме за нову сезону, фудбалери Партизана отпутовали су рано јутрос у Словенију, где ће „парни ваљак“ обавити централни део прирпема.

Тренер Саша Илић повео је 26 играча, укључујући и новајлије: У аутобус су ушли:

Голмани: Марко Милошевић, Милош Крунић, Тарик Бањић;

Одбрана: Стефан Митровић, Милан Рогановић, Вукашин Ђурђевић, Абдулмалик Мохамед, Стефан Милић, Војин Маринковић, Матеја Миловановић;

Везни ред: Вања Драгојевић, Огњен Угрешић, Демба Сек, Немања Трифуновић, Милан Вукотић, Милан Алексић, Алекс Зековић, Димитрије Јанковић, Матеја Нинић, Зоран Алиловић, Душан Јовановић, Самсон Нвулу, Ибрахим Зубаиру;

Напад: Ерик Којзек, Марко Лекић, Чака Траоре.

Црно-бели ће на Мариборском Похорју боравити до 11. јула, а у том периоду ће одиграти пет контролних мечева – против ЦСКА 1948 (29. јун), Алуминија (2. јул), Нефчија (6. јул), Локомотиве Загреб (10. јул) и Нафте 1903 (11. јул).

Партизан ће у првом колу Суперлиге Србије 18. јула гостовати Земуну, повратнику у елитни ранг.

Екипу из Београда крајем јула очекује наступ у другом колу квалификација за Лигу конференције против победника дуела Уна Страсен – Ла Фјорита.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *