EGAL U BARSELONI: Dembele doveo Parižane do izjednačenja!

Fudbaleri Barselone i Pari Sen Žermena odmeravaju snage na Monžiku u ovkiru revanš meča četvrtfinala Lige šampiona. Prvi susret pripao je Kataloncima rezultatom 3:2, a večeras će pokušati da se osvete Blagurani i prođu u narednu rundu.

12. minut GOL! Barselona je povela preko Rafinje iz prve ozbiljnije akcije. Arauho je poslao dugu lopta sa centra na desni bok do Jamala koji je ušao u kazeni prostor i poslao pas kad Brazilcu koji je doveo Katalonce do prednosti.

20. minut – Nastavila je Barsa da vrši pritisak. Kanselo je pokušao da proigra Rafinju u srcu šesnaesterca, ali se lopta od defanzivca Parižana odbila do Levandovskog koji je sa nekih 10-ak metara opalio, ali je lopta otišla iznad prečke.

28. minut – Odličnu šansu je imao PSŽ kada je Dembele proigrao Mbapea u kazenom prosotru, a on šutirao, međutim, Ter Štegen je pokazao sjajne reflekse i zaustavio udarac Francuza.

29. minut – Ronald Arauho dobija crveno karton nakon starta nad Barcolom i dobija crveni karton.

31. minut – Dembele je pokušao iz slobonog udarca, ali je njegov šut završio preko gola.

39. minut – Parižani su došli do izjednačenja preko Dembelea. Barcola je primio loptu na levom boku, a on je progirao bivšeg fudbalera Barselone na drugoj strani koji je zakucao loptu mrežu.