GOLČINA VLAHOVIĆA PROTIV LACIJA! Duća BRAVUROM prekinuo „post“! (VIDEO)

[ad_1]

Juventus trenutno igra polufinale Kupa Italije na domaćem terenu protiv Lacija, a da Stara dama povede sa 2:0 u 64. minutu pobrinuo se Dušan Vlahović koji je postigao prelep pogodak!

Dobio je loptu na strani, a za sve ostalo se sam postarao. Izriblao je čuvara, oslobodio ga se i potom poslao raketu ka golu Mandasa koji je ostao potpuno nemoćan.

Prethodno je u 50. minutu prednost domaćinu doneo Federiko Kjeza na dodavanje Kambijaza.

Ovim pogotkom, srpski reprezentativac je prekinuo „post“ od četiri mečeva Juventusa na kojima nije tresao mrežu, ali je na dva bio suspendovan, što znači da i nije puno prošlo od kako je Duća Frozinoneu dao dva gola. Bez njega Juve nije uspeo da ostvari nijednu pobedu, pošto je od večerašnjeg protivnika poražen pre nekoliko dana u Seriji A minimalnim rezultatom, dok je sa Atalantom remizirao 2:2. Nema sumnje da je Vlahović nedostajao timu, iako će, sigurni smo, Masimilijano Alegri opet imati šta da mu zameri.

Revanš meč polufinala Kupa Italije u Rimu na programu je 23. aprila

U drugom polufinalnom duelu u sredu uveče sastaju se Fiorentina i Atalanta, te postoji šansa da ćemo Dušana gledati u meču za titulu protiv starog kluba.