MAGIČNI JOKIĆ BLIZU TRIPL-DABLA VEĆ POSLE PRVOG POLUVREMENA! Denver vodi protiv Klivlenda!

Košarkaši Denver Nagetsa vode u Koloradu na poluvremenu protiv Klivlend Kavalijersa rezultatom 65:56.

Uglavnom je vladala rezultatska klackalica tokom prvog dela, da bi domaći tim odigrao odličan finiš drugog kvartala i stekao po prvi put na meču dvocifrenu prednost koju je Mobli smanjio na -9 u poslednjim sekundama.

Fenomenalan, kao i uvek je za sada Nikola Jokić. Srpski centar je za 18 minuta na terenu zabeležio impozantan učinak od 14 poena, devet skokova i sedam asistencija. To znači samo jedno – očekujemo novu tripl-dabl partiju do kraja, a u snimku se može videti i jedna magična asistencija koju je zabeležio večeras.

Ukoliko Denver nastavi ovim ritmom kakav je u finišu uhvatio, pobeda se neće dovoditi u pitanje. Kaldvel-Poup je zabeležio isti broj poena kod domaćih, dok je Mobli dao poen manje za goste.

Podsetimo, prilikom zagrevanja, srpski centar uradio je nešto što je oduševilo sve navijače u „Bol Areni“.

Pobeda je večeras moranje za Nagetse, ukoliko žele da završe na prvoj poziciji.

Sezona se bliži kraju, a situacija na tabeli pred plej-of je nikad napetija. Denver je imao priliku da napravi ključan korak ka prvom mestu Zapadne konferencije, pošto mu je Minesota disala za vratom, međutim, neuspehom protiv njih, Timbervulvsi mogu potvrditi prvu poziciju ukoliko pobede meč manje koji imaju u odnosu na Nagetse. Tu su i Tandersi koji imaju istu šansu…

Ostalo je još svega osam kola do kraja, a onda sledi ono pravo…