Најубедљивија победа Нице у новијој историји – осам голова у мрежи Сент Етјена

Ница је одиграла најбољи меч у новијој историји. Имала је знатно већи посед лопте, доста више шутева ка голу и 10 у оквир ривала од којих је чак осам завршило у голу.

Мрежу гостију начео је Дилан Батубинсика у четвртом минуту када је неспретно покушао да блокира шут, а уместо тога закуцао је лопту у своју мрежу.

Тангуј Мдомбеле је само три минута касније био на правом месту у право време, па је Ница удвостручила предност.

После петнаестак минута мировања мреже Сент Етјена, Ница је наставила голгетерску серију. Чо је у 24. минуту постигао трећи гол, да би четврти два минута касније дао Мукоко.

Тренер гостију Дал’Оголио је у 35.био принуђен да направи чак три измене, а Ница је само минут касније, у 36. постигла пети гол. Гесан је на асистенцију Мукокоа био прецизан, а потом је Мукоко уписао и свој други гол на мечу.

Диоп је у 75. минуту повисио на 7:0, а коначни резултат поставио је са беле тачке Росарио у 86. минуту.