PARTIZAN SE MUČI U MORAČI: Budućnost TVRD ORAH!

[ad_1]

KK BUDUĆNOST – KK PARTIZAN 21:23

KRAJ PRVE ČETVRTINE

10. minut – Ovo je bila četvrtina Kevina Pantera – kapiten Partizana održao je crno-bele u životu u prvom periodu, uprkos tome što igra nije bila na zadovoljavajućem nivou – 21:23 je rezultat nakon što je Avramović pogodio trojku sa zvukom sirene.

5. minut – Ne snalazi se za sada Partizan baš najbolje, ali je pomoću Ledejevog i Panterovog pogotka za tri anulirao dobru igru domaćina na otvranju – 10:10.

POČELA JE PRVA ČETVRTINA

PRE UTAKMICE

19:20 – U Sastavu je ponovo Zek Ledej, dok su van tima Džejlin Smit i Ognjen Jaramaz.

18:40 – Očekuje se da tribine u Morači budu dobro popunjene.

UVOD

Košarkaši Partizana od 19:30 časova gostuju Budućnosti u Morači u okviru 25. kola AdmiralBet ABA lige. Utakmica koja može mnogo toga odlučiti jer, onaj ko pobedi večeras – sigurno će zauzeti drugu poziciju na tabeli pred doigravanje.

Večerašnji meč između Podgoričana i crno-belih u glavnom gradu Crne Gore donosi uzbuđenje i napetost, a u duhu toga pristigao je i apel domaćina na fer i sportsko navijanje. Klub je izdao saopštenje u kojem poziva svoje navijače da se uzdrže od vređanja gostujuće ekipe i njihovih porodica, ističući da samo korektno navijanje može pružiti podršku njihovim igračima i ekipi.

Trener crno-belih Željko Obradović svestan je važnosti meča.

– Znamo da je utakmica veoma značajna za nas i Budućnost, pobednik osigurava drugu poziciju. Probali smo ova dva dana da se spremimo. Znamo da igramo u pravoj košarkaškoj atmosferi, protiv veoma dobrog tima. Na nama je da probamo da odigramo najbolju moguću utakmicu – rekao je Obradović, a preno klupski sajt.

Kada je u pitanju domaći tim, trener Budućnosti Andrej Žakelj ističe da je ekipa spremna.

– Očekujem da momci pruže maksimum. Glavni su pristup, energija i koncentracija. Ako u tim elementima budemo dobri, onda imamo šansu. Imali smo vremena da se spremimo taktički, ali pre taktike su ovi elementi bitni. Siguran sam da ćemo uz pomoć vernih navijača pokazati pravo lice – izjavio je Žakelj.

Prenos meča možete pratiti na kanalima Arena sport Premijum 1 i B92.