ZVEZDA PRITISKA IMT! Poništen PENAL crveno-belima! Mogu li gosti da smanje prednost?!

[ad_1]

FK Crvena zvezda – FK IMT

2:0

Šljivić 4′, Rodić 48′

67. minut – Nakon provere, poništena je inicijalna odluka.

63. minut – PENAL ZA ZVEZDU ĆE PROVERITI VAR! Rukom je u padu igrao Krstić, tako da će odluka morati da se još jednom proveri.

61. minut – Iz igre izlaze Lutovac i Miloš Luković , a ulaze Jović i Luka Luković u ekipi IMT.

59. minut – Iz igre izlaze Šljivić i Hvang, a ulaze Katai i Stamenić u ekipi Zvezde.

50. minut – KAKVA PRILIKA ZA RADOČAJA! Napdač koji zadaje Zvezdi najviše problema imao je stopostotnu šansu. Lutovac mu je namestio loptu ispred gola, ali se Glazer izvio kao mačka i sačuvao mrežu.

48. minut – GOOOOOOOOOOL! Precizan udarac Rodića sa sa ivice kaznenog u levi ugao golmana Kneževića. Potpuno su podbacil defanzivci IMT koji su se sudarili i tako omogućili prostor beku Zvezde. Počeo je drugi deo praktično identično kao i prvi.

46. minut – U ekipi IMT iz igre izlaze Kijevčanin i Bastaja, a ulaze Zulfić i Ćirković.

POČINJE DRUGO POLUVREME!

POLUVREME NA MARAKANI!

40. minut – Dobra prilika za Zvezdu. Centrirao je Ivanić, a Hvangu je nedostajalo par centimetara kako bi loptu smestio u mrežu Kneževića.

31. minut – IMT pokazuje veliku želju, naročito Radočaj, koji ponekad usled velike motivacije preteruje i sputava retke šanse za svoj tim da predstavi opasnost po gol Zvezde. Sada je imao prilično slab šut, iako deluje da je imao bolje opcije.

22. minut – Solidna šansa za Radočaja, ali nije najbolje zahvatio loptu, tako da je Glazer veoma lako ukrotio slab udarac.

11. minut – Smirila se igra posle ranog vođstva.

9. minut – Odličan pokušaj Radočaja je uspeo da ukroti Glazer.

4. minut  – ŠLJIVIIIIIĆ!!!! – Kakav gol fudbalera Zvezde, sjajnim prodorom po levoj strana.

MEČ JE POČEO!

Uvod:

Fudbaleri Crvene zvezde igraju meč 28. kola protiv ekipe IMT na stadionu „Rajko Mitić“.

Trenutno crveno-beli imaju prednost od četiri poena u odnosu na Partizan, a IMT je sledeći protivnik u nastavku pohoda na titulu.

Pred ovaj duel svojevrsnu najavu napravio je Vladan Milojević, trener crveno-belih.

– Radni je dan, ali nemam dilemu da će navijači doći da nas podrže – poručio je Milojević navijačima.

Vladan Milojević

Analizirao je protivnika i istakao da je tim koji je veoma dobro predvođen.

– IMT je dobro organizovana ekipa, sa jasnim smernicama i zahtevima. Vidi se rad trenera, a uz to imaju i mnogo kvalitetnih mladih igrača, što im je filozofija. Veoma su jaki kao kolektiv. Moramo da izađemo na teren i odigramo kako treniramo i radimo. Želimo da dižemo formu i budemo bolji iz utakmice u utakmicu – dodaje Vladan Milojević.

Objasnio je kako vodi svoj tim, ali dodaje kako tim daje sve od sebe kako bi postigao željene rezultate i spremio se za završnicu sezone.

Trudimo se. Igrači dobro znaju koji su im zahtevi, kako u odbrani, tako i u napadu. Spremamo se i za zgusnut raspored. Nisam trener koji mnogo rotira, što sam u drugim klubovima dodatno potvrdio, ali mi je bitno da su igrači spremni. Profesionalci su, nemam brige sa te strane – ističe Milojević.

Meč se igra od 19 sati, a direktan prenos možete pratiti na kanalu Arena Sport 1 Premium.