ZVEZDA VEĆ VODI PROTIV VOŽDOVCA: Rodić GOLČINOM otvorio meč!

FK CRVENA ZVEZDA – FK VOŽDOVAC 1:0

9. minut – GOL! Kakav pogodak Milana Rodića! „Poklopio“ je loptu levom nogom iskosa i precizno pogodio malu mrežu gola Katića. Odlično je počeo trenerski debi Milojevića za crveno-bele.

6. minut – Evo i prve javne opomene. Mitrović je dobio žuti karton nakon izuzetno neopreznog starta na Nikoliću.

3. minut – Prvi posao za medicinske timove – Nešković sa jedne i Nikolić sa druge strane završili su na zemlji nakon sudara glavama.

2. minut – Voždovac je prvi zapretio preko Neškovića koji je šutirao malo pored leve stative gola Glazera.

POČELA JE UTAKMICA

Sastavi:

Crvena zvezda: Popović – Nikolić, Spajić, Dragović, Rodić – Mijailović, Kanga – Bukari, Šljivić, Olajinka – Ndiaje

Voždovac: Katić – Flemings, Jocić, Krpić, Lukić, Matić, Mitrović, Nešković, Vujanović, Đuričić, Đurđević

Sudija: Jovan Šegrt.

Stadion: „Rajko Mitić“.

UVOD

Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju Voždovac u okviru 20. kola Superlige Srbije od 16.30 časova.

Ovo će biti prva zvanična utakmica Vladana Milojevića u svom drugom vođenju kluba sa Marakane, tako da treba očekivati da delije spreme poseban doček najuspešnijem stručnjaku crveno-belih u ovom veku.

Novi-stari stručnjak Zvezde najavio je susret sa Voždovcem.

Vladan Milojević

Željno iščekujemo nastavak prvenstva, da pokažemo kvalitet i upustimo se u tešku borbu do kraja šampionata. Očekuju nas zahtevni mečevi odmah na početku, nijedna utakmica nije laka, ali sam optimista. U goste nam dolazi neugodna ekipa. Uz večitog rivala to je tim koji najmanje ‘leži’ Crvenoj zvezdi. Dva puta su nas pobedili na ‘krovu’, pre dve godine i sada u aktuelnoj sezoni. Bez obzira na promenu trenera, Voždovac u kontinuitetu ima izgrađen stil i filozofiju igre. Mladi igrači su sposobni i znaju da igraju, uz to su motivisani i puni elana. Očekuje nas dobra i teška utakmica – rekao je Milojević.

U prvom delu sezone, Voždovac je u 5. kolu Superlige Srbije uspeo da savlada Zvezdu sa 3:2, a u jednom momentu je vodio sa velikih 3:0 golovima Burmaza, Neškovića i Teodorovića.

Zvezda je obezbedila besplatan ulaz na ovu utakmicu i otvorila kapije stadiona „Rajko Mitić“ za sve, tako da će „zmajevi“ dobiti vatren doček.

Utakmica je na programu na kanalu Arena Sport Premium 1.