„Наш клуб и Балша Копривица споразумно су завршили сарадњу. Балша је у наш тим стигао уочи сезоне 2025/26, а овом приликом желимо да му захвалимо на свему што је пружио у нашем дресу и пожелимо много среће и успеха у наставку каријере“, саопштили су из Бахчешехира.
Бивши центар Партизана и повремени репрезентативац Србије је у дресу турског клуба забележио 21 наступ у Еврокупу (5.5 поена и 3.2 скока), као и 15 наступа у турском шампионату (5.7 поена и 3.5 скока).
Очекивао је већу минутажу, али није добио превелику улогу у тиму из Турске за који је уигри проводио 13.2 минута у просеку.