DA LI GA SE ZVEZDA OLAKO ODREKLA? Krstović u Seriji A daje gol na svakih 55 minuta!

[ad_1]

Nikola Krstović

Fudbaleri Lećea su u četvrtom kolu Serije A gostovali Monci, a taj meč završen je rezultatom 1:1.

Vodeći gol za Leće na tom meču postigao je crnogorski napadač Nikola Krstović, koji je u trećem minutu realizovao penal.

Ipak, to nije bilo dovoljno za trijumf gostiju, jer je bod Monci doneo Andrea Kolpani, pogotkom u 24. minutu.

Gol koji je na ovom meču postigao Krstović, bio je njegov treći od dolaska u Leće, na trećem nastupu za klub. Bivši napadač Crvene zvezde je odigrao ukupno 165 minuta za italijanski tim, što znači da mrežu u Kalču trese na svakih 55 minuta.

Podsetimo, 23-godišnji Krstović je pre dva leta napustio Marakanu i u transferu vrednom 400.000 evra prešao u slovačku Dunajsku Stredu.

Sa ove distance, mora se postaviti pitanje da li se Crvena zvezda olako odrekla reprezentativca Crne Gore.

U istom terminu kad je odigran meč Monca – Leće, sastali su se i Frozinone i Sasuolo.

Frozinone je na toj utakmici slavio rezultatom 4:2, iako su gosti iz Ređo Emilije imali dva gola prednosti.