Колсон се вратио у Макаби из Тел Авива


Колсон (30) је претходне две сезоне играо за Фенербахче, а са турским клубом освојио је Евролигу 2025. године. 

Амерички кошаркаш је већ играо за Макаби од 2022. до 2024. године.

„Невероватно сам срећан и захвалан што сам поново са својом породицом, Макабијем. Од тренутка када сам отишао, увек сам имао посебно место у срцу за овај клуб, навијаче и град Тел Авив. Желим да се захвалим власницима, управи и стручном штабу што су веровали у мене и омогуц́или ми да се вратим. Узбуђен сам и спреман да заједно створимо још посебних успомена. Видимо се ускоро“, рекао је Колсон, пренео је званични сајт клуба.

Он је пре Фенербахчеа и Макабија у Европи играо за Каршијаку, Стразбур и Дарушафаку.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *