POZNAT PRVI FINALISTA KUPA SRBIJE! Spektakularna završnica u Kragujevcu!

Fudbaleri Vojvodine prvi su finalisti Kupa Srbije pošto su golom u 91. minutu savladali Radnički u Kragujevcu sa 1:0!

Tako su Novosađani postali prvi od dva tima koji se domogao finala koje će biti odigrano u Loznici 23. maja, a večeras nakon večitog derbija saznaće da li će tamo odmeriti snage sa Crvenom zvezdom ili Partizanom.

Nakon što je odigran nešto manje zanimljiv duel nego što smo navikli od domaćeg tima na „Čika Dači“, viđen je šok u nadoknadi vremena. Sve je mirisalo na to da ćemo gledati jedanaesterce, ali usledio je veliki propust u odbrani domaćih. Odlučujući gol postigao je Seid Korać koji je ostao potpuno usamljen ispred Lekovića. u 91. minutu, nakon izvanrednog napada koji je započeo Savićević. Ovaj gol ne samo da je odveo Vojvodinu u finale, već je i označio prvi gol Koraća u dresu Lala.